مشارکت ویژه بانوان مازنی در بازسازی عتبات

0
1

محمد حسن اصغری در گفتگو با خبرنگار  شبستان در ساری گفت: ۱۳۰ نیروی متخصص مازنی شامل جوشکار، سنگ کار، بنا، کاشی کار و کارگر جهت بازسازی عتبات عالیات به عراق اعزام شدند.

وی اظهار کرد: ارسال وجوهات نقدی دو میلیارد تومان، ارسال جواهرات ۱۰۰ میلیون تومان و کالا شامل برنج و فرش به ارزش ۱۲۰ میلیون تومان و در مجموع دو میلیارد و ۲۲۰ میلیون تومان در نه ماهه نخست سال جاری از سوی ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران، صورت گرفته است.


اصغری بیان کرد: مشارکت در ساخت صحن حضرت زهرا(سلام الله علیها) و حضرت زینب(علیها السلام) و گنبد امام حسین(علیه السلام) و درهای حرم آقا سید محمد فرزند امام هادی(علیه السلام) از دیگر فعالیت های ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران به شمار می آید.


وی ادامه داد: ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران در ۲۲ شهرستان و دو شهر بهنمیر و دابو و دشت سر، فعالیت دارند که مردم شهرستان های ساری، گلوگاه، بابلسر، فریدونکنار، میاندرود، محمودآباد و قائمشهر، بالاتر از سقف تعیین شده از ستاد، کمک کرده اند و یکی از دلایل کمک بیشتر این هفت شهرستان، حضور فعال خانم ها در تکایا جهت جمع آوری کمک به ستاد عتبات عالیات مازندران، بوده که ۸۰درصد آورده ها از سوی خانم ها، انجام شده و نقش بانوان برجسته تر از آقایان در این ستاد، است.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here