تجلیل نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه از ستاد بازسازی عتبات

0
2

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، حجت‌الاسلام علی شیرازی در جمع کارکنان ستاد گفت: طی بیش از یک دهه از فعالیت این ستاد، کارهای بزرگی با همت شما عزیزان و کمک‌های مردم در اعتاب مقدسه انجام شده که همه از لطف خداوند متعال است.

وی با اشاره به تاثیر اقدامات ستاد بازسازی عتبات عالیات در وحدت و همدلی دو ملت ایران و عراق گفت: اراده خداوند بر این بود که این همدلی در رفع فتنه تکفیری‌ها و با رشادت مدافعان حرم مستحکم‌تر شود.


وی مکتب ائمه اطهار و دفاع از حرم اهل بیت را محور همدلی دو ملت ایران و عراق دانست و گفت: در کنار توفیق بازسازی و توسعه حرم‌های مطهر، چند سالی است که فیض میزبانی از زائران اربعین نیز به وظایف ستاد بازسازی افزوده شده است.


وی با تجلیل از اقدامات ستاد بازسازی عتبات در قالب کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی افزود: با هماهنگی‌های صورت گرفته از سوی ستاد و مشارکت موکب‌ها و هیات های مذهبی ایران، اربعین باشکوهی برگزار شد.


نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه  با بیان اینکه از همان زمان پیروزی انقلاب اسلامی، توطئه دشمنان برای براندازی این نظام مقدس آغاز شد گفت: جنگ تحمیلی، حمایت از منافقین، تحریم‌ها و فتنه انگیزی‌های اخیر ازجمله اقدامت دشمنان برای مقابله با جمهوری اسلامی است.


حجت‌الاسلام شیرازی گفت: دشمنان با آگاهی از اینکه «دین» محور و کانون پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی است، درصدد ضربه زدن به این کانون مقدس هستند که البته با لطف خداوند موفق نخواهند شد.


 


پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here